Home > Δελτία Τύπου > Σήμερα στις 17.00 η τελετή αγιασμού του νέου τεχνητού χλοοτάπητα του Δημοτικού Γηπέδου ποδοσφαίρου Μοσχάτου
2 Φεβρουαρίου, 2023 10:40

Σήμερα στις 17.00 θα πραγματοποιηθεί η τελετή αγιασμού του νέου τεχνητού χλοοτάπητα του Δημοτικού Γηπέδου ποδοσφαίρου στο Μοσχάτο.

Ο Δήμαρχος Μοσχάτου-Ταύρου, Ανδρέας Ευθυμίου, πιστός στις δεσμεύσεις του για αναβάθμιση των αθλητικών χώρων του Δήμου ώστε τα παιδιά και οι νέοι της πόλης μας να αθλούνται σε χώρους σύγχρονους, ασφαλείς και καλαίσθητους, θα υποδεχτεί τις ομάδες και τις ακαδημίες ποδοσφαίρου του Δήμου, τους πολίτες και τους προσκεκλημένους, στο ανοιχτό γήπεδο (Μιαούλη και Καποδιστρίου), προκειμένου να τελεστεί ο Αγιασμός και να ξεκινήσουν οι ομάδες να χρησιμοποιούν το νέο χλοοτάπητα.

Σας περιμένουμε κοντά μας!

Από το Γραφείο Τύπου του Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου